POČET PRÍSTUPOV: 1117770



Výtvarná súťaž pre deti 2008

VÝTVARNÁ  SÚŤAŽ  PRE  DETI

Republikový výbor SZZ  vyhlásil pre rok 2008

2. ročník výtvarnej súťaže na tému :

Plody našich záhrad

Vyhodnotenie súťaže sa uskutočnilo dňa 7.4. 2008.
Zloženie komisie bolo nasledovné:
 -   akademický maliar Miroslav Cipár
 -   akademická maliarka Erika Gregušová
 -   pedagogička MŠ Ľubica Rinčová
   
Celkovo RV SZZ obdržalo 2 355 súťažných prác.
Zastúpenie v jednotlivých  kategóriách bolo nasledovné:      
A    3 až 4 ročné deti - 105 prác
B    5 až 6 ročné deti - 475 prác
C    7 až 8 ročné deti - 422 prác
D    9 až 10 ročné deti - 450 prác
E    11 až 12 ročné deti - 310 prác
F    13 až 15 ročné deti - 370 prác
samostatná skupina -  umelecké školy -  223 prác

Deti museli zaslať kresbu  akoukoľvek technikou, kde predstavili plody, ktoré sa urodia v záhrade. Do súťaže neboli zaradené koláže, lepené obrázky a pod.

Víťazné práce:
Kategória  A

Silvika Krchnáková, Dlhá, 4 roky
Loretka Privarčáková, Svrčinovec, 4 roky
Michaela Švecová, Malacky, 3 roky
Pavlína Juhászová, Malacky, 4 roky
Miroslava Korpa-Janová, Bežovce, 4 roky

Kategória B
Peťko  Begáň, Nemšová, 6 rokov
Adela Supeková, Uľany n/Žit., 5 rokov
Simonka Fabriciová, Gelnica, 6 rokov
Martin Jakubec, Prešov – Solivar, 6 rokov
Radka Kotyrová, Čierne, 5 rokov
Kristínka Trnková, Lipt.Hrádok, 6 rokov
Tatiana Baková, Prešov – Solivar, 6 rokov
Lukáško Henyig, Bratislava, 5 rokov
Lucia Lehotská, Lipt.Hrádok, 6 rokov
Veronika Girčáková, Prešov – Solovar, 6 rokov
Vaneska Šoošová, bratislava, 6 rokov
Matúš Dráb, Michalovce, 5 rokov
Simonka Špániková, Čadca, 6 rokov
Kristína Persáková, Bežovce, 5 rokov
Sabrina Černáková, Myjava,  6 rokov
Samuel Holic, Kremnica, 6 rokov
Marek Laš, Čierne, 5 rokov
Natália Sobeková, Kremnica, 6 rokov
Sabinka Pekníková, Myjava, 5 rokov
Veronika Rosinová, Šurany, 6 rokov
Monika Vuthuu Trang, 6 rokov
Bianka Obšatníková, košice, 6 rokov
Miška Rusnáková, Košice, 6 rokov
Terezka Ihnatová, n/Topľ., 5 rokov
Lenka Čigášová, Ružomberok, 6 rokov
Lilianka Jucková, Bratislava, 6 rokov
Natália Cabuková, Čadca, 5 rokov
Sebastián Dufala, Nová Ľubovňa, 5 rokov
Katarína Bírová, Raková, 6 rokov
Júlia Zálešová, Nová Ľubovňa, 6 rokov

Kategória C

Jarmila Pražienková, Jablonka, 7 rokov
Vladimír Hrubý, Gelnica, 8 rokov
Tatiana Valová, Krakovany, 7 rokov
Veronika Šumanská, Hrabušice, 8 rokov
Zuzka Knapková, Podolinec, 7 rokov
Samuel Kňažko, Kaplná, 7 rokov
Michaela Hudáková, Prešov, 8 rokov
Patrik Kližan, Skačany, 8 rokov
BiankaDanielová -Čarná, Prešov, 8 rokov
Viktória Kupská, Bardejov, 7 rokov
Peter Hodák, Hrabušice, 8 rokov
Lenka Lubeľanová, Lipt. Mikuláš, 8 rokov
Alexandra Strapková, Dubnica n/Váh.,7 rokov
Kristína Marušincová, Dubnica n/Váh., 8 rokov
Zuzka Majerníčeková, Bardejov, 7 rokov
Michaela Žofčíková, Rudina, 8 rokov
Timea Čupanová, Dubnica n/Váh., 8 rokov
Matej Urín, Ružomberok, 8 rokov
Silvia Harajdová, Bardejov, 7 rokov
Veronika Radvanová, Topoľčianky, 8 rokov
Veronika Lehoczká, Topoľnica, 8 rokov

Kategória D
Kristína Henselová, Ružomberok, 10 rokov
Natália Suchárová, Prešov – Solivar, 9 rokov
Natália Fazekášová, Šoporňa, 9 rokov
Filip Valocsai, Dunajská Streda, 9 rokov
Monika Havaldová, Skačany, 10 rokov
Skarlett Pupos, Veľké Ludince, 10 rokov
Alena Siváková, Jablonka, 9 rokov
Viliam Štec, Valaská, 9 rokov
Kristína Sinčáková, Bracovce, 9 rokov
Nino Rigo, Veľký Biel, 10 rokov
Alexander Groška, Veľký Biel, 9 rokov
Alica Tlelková, Svrčinovec, 9 rokov
Viktória Havránková, Skačany, 10 rokov
Katarína Šutayová, Kamenica n/Cir., 10 rokov
Ján Kurimský, Prešov, 10 rokov
Romana Gajdošová, Topoľčianky, 9 rokov
Simona Jalovecká, Lipt.Mikuláš, 9 rokov
Miroslav Hričák, Vranov n/Topľ., 10 rokov
Ľuba Kroščanová, Hrabušice, 10 rokov
Adriana Pánčiová, Ružomberok, 9 rokov
Lenka Lysá, Ružomberok, 10 rokov
Samo Hlazmy, Ružomberok, 10 rokov
Veronika Baranová, Vranov n/Topľ., 10 rokov
Eva Rampulová, Ružomberok, 10 rokov
Ľubica Nemčíková, Vranov n/Topľ., 9 rokov
Evka Rampulová, Ružomberok, 9 rokov
Alena Laktišová, Žitavany, 10 rokov
Doninika Zeleňáková, Kamenica n/Cirochou, 10 rokov
Adam Fereje, Topoľčianky, 9 rokov
Dominika Veselovská, Ružomberok, 10 rokov
Terezka Rusnáková, Drahovce, 9 rokov

Kategória E

Paulína Pikalová, Bobrovec, 12 rokov
Karin Vojčiniaková, Čierne, 11 rokov
Filip Rennet, Žilina, 12 rokov
Kristína Kudriová, Piešťany, 12 rokov
Tatiana Jančáriková, Svrčinovec, 11 rokov
Dominika Semanová, Prešov, 12 rokov
Júlia Bodnárová, Prešov, 11 rokov
Martina Jarinská, Chtelnica, 11 rokov
Adam Mahdiar, Kys. Nové Mesto, 11 rokov
Aneta Chorvatovičová, Vrbové, 12 rokov
Claudia Zorgovská, Bratislava, 12 rokov
Nikoleta Mudrončeková, Senica, 12 rokov
Adam Plaštiak, Senica, 12 rokov
Simona Šugrová, Vrbové, 12 rokov
Danko Fabuš, Dubnica n/Váh., 12 rokov

Kategória F

Viktor Cibák, Prešov, 15 rokov
Štefan Ahác, Michalovce, 15 rokov
Michael Karaba, Drahovce, 15 rokov
David Podešva, Senica, 14 rokov
Michaela Ertlová, Kremnica, 13 rokov
Soňa Zelienková, Kys. Nové Mesto, 15 rokov
Norbert Dešat, Veľké Ludince, 13 rokov
Peter Sztojka, Hurbanovo, 14 rokov
Veronika Hrešová, Bežovce, 14 rokov
Silvinka Harvančíková, Kys.Nové Mesto, 14 rokov
Patrícia Orolínová, Žitavany, 13 rokov
Michaela Žovincová, Rajec, 13 rokov
József Karvai, Hurbanovo, 14 rokov
Martin Vlček, Rajec, 13 rokov
Zuzana Ondriašová, Žitavany, 13 rokov
Lucia Žažová, Chtelnica, 14 rokov
Barbora Liškova, Moravany n/Váhom, 14 rokov
Mária Sládečková, Bratislava, 14 rokov
Ivana Koniarová, Bobrovec, 13 rokov

Základná škola Malacky, kolektív IX. B

Základné umelecké školy
Dominika Uličná, Lipt. Mikuláš, 12 rokov
Elena Bajusová, Vranov n/Topľ., 11 rokov
Katarína Mochnáková, Bardejov, 13 rokov
Ivetka Hradská, Myjava, 6 rokov
Katarína Kormánková, Myjava, 8 rokov
Nikola Balberčáková, Michalovce, 12 rokov
Lívia Bezáková, Bardejov, 6 rokov
Natália Čuntová, Bardejov, 8 rokov
Gabriela Purtátorová, Gelnica, 13 rokov
Klaudia Havrišová, Bardejov, 7 rokov
Juraj Ondris, Myjava, 5 rokov
Dominika Hipiková, Dunajská Streda, 11 rokov
Nikoleta Majeríková, Veľký Meder, 15 rokov
Tina Stefany Gombitová, Bardejov, 10 rokov
Barbora Hrivňáková, Bardejov, 8 rokov
Veronika Harmanová, Michalovce, 10 rokov
Zuzana Hajduková, Michalovce, 10 rokov
Michala Kraicová, Senica, 14 rokov
Timea Penzešová, Michalovce, 8 rokov
Ema Huňadyová, Michalovce, 6 rokov


Dokumenty na stiahnutie